Pro návštěvníky

Veškeré potřebné informace pro návštěvníky jedenáctého ročníku již klasického tenisového turnaje Livesport Prague Open 2022.

Nejčastěji kladené otázky mapa areálu

Nejčastěji kladené otázky

Snažili jsme se vám odpovědět na nejčastější dotazy, které nám kladete. Pokud přesto nenajdete odpověď na to, co vás zajímá, neváhejte se na nás obrátit na naší podpoře, kde vám rádi s vaším problémem poradíme.

pragueopen@tkspartapraha.cz

Jak se k areálu dostanu hromadnou dopravou? Z Nádraží Holešovice bude každých 15 minut vyrážet autobus, který vás dopraví přímo na zastávku Císařský mlýn (Tenisový turnaj WTA), trasa autobusu z Nádraží Holešovice k areálu bude trvat 6 minut. Poté se autobus stejnou trasou vrací na stanici Nádraží Holešovice. Všechny spoje bude zajišťovat nízkopodlažní vozidlo. Autobus bude jezdit od 10 do 18 hodin. Číslo autobusu je 878.


Autobus vyjíždí ze stejné zastávky jako například do ZOO. Zastávka je označena vizuálem turnaje.

Trasa autobusu:
Nádraží Holešovice
Výstaviště Holešovice
Císařský ostrov
Císařský mlýn (Tenisový turnaj WTA)
Císařský ostrov
Výstaviště Holešovice
Nádraží Holešovice


Také je možnost využít autobus č. 131 z Hradčanské (zastávka Goetheho) a poté do areálu cca 600 metrů dojít parkem Stromovka.

Lístky na všechny hrací dny včetně kvalifikace můžete koupit v síti Ticket Portal: https://www.ticketportal.cz/event/Livesport-Prague-Open-2022. Kromě toho si lístky můžete koupit u areálu TK Sparta Praha každý den do začátku posledního zápasu.

Vstupenky na kvalifikaci a na hrací dny s výjimkou semifinále a finále platí na celý hrací den, její držitel má garantované libovolné neobsazené místo na hlavní tribuně. Vstupenka platí i do areálu Tatran, kde jsou dva další hrací kurty, tam bude vstup umožněn do naplnění kapacity tribun. Na semifinále a finále jsou prodávány opět celodenní vstupenky s přesným určením místa na tribuně.

Areál se otvírá každý den hodinu před začátkem prvního zápasu. Začátky hracích dnů jsou s výjimkou finále v 11:00, v neděli se začne hrát ve 13:00.

Hrací plán na následující den bude každý podvečer zveřejněn na webu turnaje a na sociálních sítích turnaje. (Web: livesportpragueopen.cz, Facebook: facebook.com/tennispragueopen, Instagram: instagram.com/tennispragueopen)

Děti do 3 let mají bez nároku na místo vstup ZDARMA.

Vjezd autem do areálu nebude možný. Je možné využít placených parkovišť u Výstaviště Holešovice, viz mapka. Z těchto parkovišť pak můžete buď přejít na zastávku Výstaviště Holešovice, kde vás nabere autobus přímo k areálu, nebo jít pěšky Stromovkou.

V areálu budou k dispozici stánky s nápoji a občerstvením.

Na tribunu prosím nevstupujte s jídlem s výjimkou nápojů a balených potravin.

Alkohol
Sklo či skleněné předměty
Plechové lahve
Drogy, toxické a omamné látky
Výbušné látky (trhaviny, třaskaviny a výbušné hořlaviny, zábavnou pyrotechniku)
Hořlaviny, kyseliny, žíraviny
Zbraně, ani jejich imitace (bodné, sečné, střelné apod.), nůžky
Tyče (např. selfie tyč, násady, žerď na vlajku apod.)
Munice
Řetězy, zámky
Nářadí (např. klíče, šroubováky)
Jiné nebezpečné předměty, které by mohly způsobit škodu na zdraví nebo majetku TK Sparta Praha, tak pořadateli akce a návštěvníků. O nebezpečnosti jednotlivých předmětů má právo rozhodnout provozovatel TK Sparta Praha, nebo pořadatel akce.

Vstupenky pro držitele karty ZTP/P jsou v prodeji v síti Ticketportal. Ke vstupence pro vozíčkáře je doprovod jednoho člověka zdarma, protože, ač je areál vozíčkářům uzpůsoben, není kompletně bezbariérový. Doporučujeme si s sebou doprovod vzít.

Vzhledem k extrémním teplotám, které mají přetrvávat po celou dobu turnaje, doporučujeme vzít si s sebou pokrývku hlavy, dostatek tekutin (ty budou ke koupi i v areálu), opalovací krém a sluneční brýle. Na tribuně není žádný stín, možnost schovat se do stínu je pouze mimo tribunu a to v omezené míře.

Mapa areálu