Pro návštěvníky

Hlavní soutěž tradičního tenisového turnaje WTA se v areálu TK Sparta Praha letos uskuteční v termínu od 21. do 26. července na antukovém povrchu.

Nejčastěji kladené otázky mapa areálu

Nejčastěji kladené otázky

Snažili jsme se vám odpovědět na nejčastější dotazy, které nám kladete. Pokud přesto nenajdete odpověď na to, co vás zajímá, neváhejte se na nás obrátit na naší podpoře, kde vám rádi s vaším problémem poradíme.

pragueopen@tkspartapraha.cz

Podívejte se na přehled zakázaných předmětů, které nejsou v areálu TK Sparta Praha povoleny. Kompletní seznam naleznete ZDE.

Parkování přímo u areálu není možné. Doporučujeme najít si parkovací místa u Sportovní haly Fortuna u zastávky Výstaviště nebo v okolí parku Stromovka. Parkoviště: https://goo.gl/maps/q6gcgze8WhSCdCps5

● Shuttle bus – každý den po dobu celého turnaje bude zajištěn shuttle bus č. 878 ze zastávky Nádraží Holešovice, který Vás doveze až k areálu TK Sparta Praha – zastávka Císařský mlýn (Tenisový turnaj WTA). Shuttle bude vyjíždět z Holešovic/Císařského mlýna každých 15 minut.

● Od metra C Holešovice nebo ze zastávky Výstaviště Holešovice pěšky přes park Stromovka.

● Autobusem 131 z Hradčanské do zastávky Goetheho a pak pár minut pěšky parkem Stromovka.

Vstupenky na všechny hrací dny jsou v prodeji v síti Ticketportal. Ceny se pohybují od 150 do 600 korun. Děti do tří let věku mají vstup zdarma (avšak bez nároku na konkrétní místo).

VIP vstupenka obsahuje místo na VIP tribuně a celodenní catering. Vstupenka do sekce "ZTP/P" umožňuje současný vstup dvou návštěvníků – držitele průkazu ZTP/P a jedné osoby jako doprovod. Bezbariérový přístup je umožněn.

Vstupenky lze koupit i na místě. Pokladna u hlavního vchodu do areálu otevírá vždy hodinu před začátkem prvního zápasu dne. Pozn: Z prvních řad může být horší viditelnost na kurt z důvodu výšky zábradlí.

Turnaj Livesport Prague Open 2024 vysílá TV stanice ČT Sport po celý týden. Přenosy jsou také na webu www.livesport.cz (stačí se zaregistrovat, a to zdarma).

Aktuální program turnaje je na webových stránkách turnaje www.livesportpragueopen.cz. Na každý hrací den se detailní program zveřejňuje předcházející den během odpoledne/v podvečer.

Hlavní soutěž letos začíná již v neděli 21. 7. a finále se uskuteční netradičně v pátek 26. 7. Začátky zápasů: centrální kurt od 10 hodin, ostatní kurty od 11 hodin, finále od 11 hodin.

Celková kapacita areálu TK Sparta Praha je 3 000 diváků, kapacita centrálního kurtu je 2 500 diváků. Každý divák s platnou vstupenkou má garantované místo u centrálního kurtu, kapacita dalších kurtů je do naplnění kapacity tribun.

V areálu TK Sparta Praha jsou k dispozici stánky s občerstvením. V nabídce jsou teplé i studené nápoje, alko (pivo, víno, koktejly) i nealko (voda, točená limonáda a další), dezerty, kuřecí a vepřové steaky, těstoviny, sýry, obložené pečivo atd.
Platit lze hotově i platební kartou.